Wyjątkowe propozycje gier i zabaw na lekcje WF

W oparciu o nasze atrakcje przygotowaliśmy specjalne programy zajęć ruchowych, które pozwolą na zorganizowanie jedynej w swoim rodzaju lekcji wychowania fizycznego.

Zachęcamy do współpracy nauczycieli, szkoły oraz rodziców.

Dlaczego warto zorganizować nasze zabawy na lekcji WF?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

cZY PRZYJEDZIECIE DO NASZEJ SZKOŁY?

Oczywiście, że tak! Działamy głównie na terenie całego województwa Mazowieckiego oraz Łódzkiego, ale nie ma również problemu, żebyśmy wybrali się gdzieś dalej 😉

gdzie może zostać zorganizowana ZABAWA?

Zabawę możemy zorganizować bezpośrednio na terenie szkoły, np. na trawiastym boisku sportowym lub na sali gimnastycznej. Istnieje również możliwość przeprowadzić gry w innym, wskazanym przez Was miejscu. W razie potrzeby możemy dodatkowo zaaranżować przestrzeń do gry. 

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Gry dla całej klasy najczęściej organizujemy w przeciągu 1-2 godzin lekcyjnych

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

W jednym momencie, w poszczególnej atrakcji bierze udział na ogół połowa uczniów z całej klasy. Rozgrywany jest mini-turniej, a uczestnicy grają na zmianę. Istnieje również możliwość organizacji dwóch lub trzech atrakcji jednocześnie, co pozwoli zaangażować na raz całą klasę do zabawy. 

Ile to kosztuje?

Przygotowaliśmy bardzo preferencyjne warunki współpracy dotyczące lekcji WF dla szkół. Im większa liczba uczniów i klas przyłączy się do zabawy, tym niższą cenę za jednego uczestnika będziemy mogli zaproponować! 

Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia szczegółów.

Dołącz do nas!