Nasze atrakcje to gwarancja udanej zabawy na każdym spotkaniu! 

Każda okazja, a nawet brak okazji, jest dobrym powodem, aby spędzić aktywnie czas w gronie najbliższych.

Niezależnie czy jest to spotkanie rodzinne, czy ze znajomymi, nasze atrakcje sprawią, że nie będziecie się nudzić!  

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Zapraszamy na nasz poligon, który znajduje się w lesie bemowskim w Warszawie.

Proponujemy także organizację naszych atrakcji w różnych miejscówkach plenerowych na terenie całej Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy dojechać również w dowolnie wskazane przez Was miejsce. W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

W sezonie jesienno-zimowym, Laser Paintball możemy zorganizować na arenie w budynku, a Archery Paintball i Bubble Soccer na dowolnej sali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na wybranej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!