Niezapomniane zabawy na kolonie dla dzieci i wycieczki szkolne 

Przygotowując program wyjazdu, chcemy zaplanować mnóstwo atrakcji dla dzieci, tak aby dobrze wspominały ten czas.

Nasze oryginalne gry zespołowe zapewnią im niezapomnianą zabawę, dzięki czemu będą opowiadać o nich jeszcze długo po powrocie!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wyjazd dla dzieci?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

GDZIE MOŻNA ZAGRAĆ?

Zapewniamy organizację zabawy na terenie dowolnego ośrodka wypoczynkowego w całym kraju. 

Nasze integracyjne gry dla dzieci są możliwe do zorganizowania na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. W razie potrzeby możemy dodatkowo zaaranżować przestrzeń do gry. 

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji atrakcji w różnych miejscach. Najczęściej zabawa odbywa się bezpośrednio na terenie ośrodka, np. wokół domków, czy na boiskach sportowych. Zabawę można zorganizować również na pobliskiej polanie, plaży, czy w lesie. W przypadku gry wewnątrz obiektu może to być np. sala gimnastyczna lub duża świetlica. 

Organizatorów wycieczek szkolnych i wyjść klasowych w Warszawie, Łodzi i Płocku zapraszamy do przeprowadzenia zabawy dla dzieci w plenerze na dowolnych terenach zielonych, na naszym poligonie w Warszawie lub na innych obiektach z którymi współpracujemy.  

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Proponujemy organizację zabawy na każdej atrakcji trwającą minimum 1 godzinę dla każdego uczestnika. Ze względu na to, że taka realizacja najczęściej trwa kilka godzin oferujemy dopasowanie do Państwa harmonogramu dnia.

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

W każdej atrakcji uczestniczy najczęściej od 10 do 20 osób jednocześnie. Ostatecznie, liczba osób w poszczególnej zabawie zależy od tego, ile osób liczy cała grupa.

Dodatkowo, w przypadku dużych grup, istnieje możliwość organizacji kilku atrakcji jednocześnie, co pozwala zaangażować do zabawy większą ilość dzieci w jednym czasie. 

Ile to kosztuje?

Cena zależy głównie od ilości zajęć integracyjnych dla dzieci, jakie wybierzecie oraz liczebności Waszej grupy. Ponadto, staramy się, aby koszt dojazdu miał marginalny wpływ na ostateczną cenę. 

Przygotowaliśmy preferencyjne pakiety cenowe dla organizatorów wyjazdów dla dzieci. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dołącz do nas!