Turniej sportowy, event militarny, czy może juwenalia? 

Niezależnie jakie wydarzenie organizujecie, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcji, które doskonale urozmaicą program Waszej imprezy.

Przedstawcie nam swój pomysł, a dopasujemy do niego najlepsze rozwiązanie!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

GDZIE MOŻNA ZAGRAĆ?

Nasze atrakcje możemy zorganizować w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu. Zapewniamy dojazd na terenie całego kraju. 

Atrakcje możliwe są do zorganizowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. W razie potrzeby, kompleksowo przygotujemy teren pod wybraną zabawę. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji gier w różnych miejscach.

Ponadto, dla klientów z Warszawy oferujemy możliwość organizacji zabawy na naszym poligonie w okolicach Warszawy lub hali paintballowej na warszawskim Targówku. 

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Czas pojedynczej rozgrywki może być dowolnie regulowany i najczęściej wynosi od 10 do 30 minut. Należy mieć również na uwadze, że czas obsługi grupy jest odpowiednio dłuższy o dodatkowy czas techniczny.

Dobierzemy czas zabawy, w zależności od założeń danego eventu. Jesteśmy w stanie osiągnąć przepustowość na poziomie około 40-60 osób na godzinę na poszczególnej atrakcji. 

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

Najczęściej w poszczególnej atrakcji uczestniczy od 10 do 20 osób jednocześnie

Istnieje również możliwość zwiększenia ilości uczestników zaagnażowanych w zabawę przez większą ilość sprzętu lub stworzenie pakietu kilku atrakcji realizowanych jednocześnie.  

Ile to kosztuje?

Ze względu na zróżnicowany charakter oferowanych przez nas rozwiązań, każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dopasowując się jak najlepiej do potrzeb naszego klienta.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Bardzo sprawnie przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Dołącz do nas!