Oryginalne atrakcje na imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysły na atrakcje piknikowe i festynowe często się powtarzają i nie stanowią zaskoczenia dla gości wydarzenia.

Na bazie wieloletniego doświadczenia możemy zaproponować Ci ciekawe atrakcje na eventy i imprezy plenerowe, które zdecydowanie wyróżnią się na tle innych propozycji!  

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na pikniki plenerowe?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Wymagania dotyczące miejsca realizacji

Do organizacji poszczególnych atrakcji na imprezy dla dzieci i dorosłych, wymagany jest teren o powierzchni około 150 – 450 m2, najlepiej o trawiastej nawierzchni. Dokładne szczegóły do ustalenia.

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie terenu pod każdą rozrywkę. Do żadnej z naszych oryginalnych atrakcji plenerowych nie jest wymagany dostęp do prądu, natomiast bezpośrednio na miejsce realizacji wymagana jest możliwość dojazdu samochodem.

Oferujemy sportowe atrakcje piknikowe na imprezy plenerowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm – na terenie całego kraju.

PRZEPUSTOWOŚĆ ATRAKCJI

Podczas pikników plenerowych najlepiej sprawdzi się organizacja zabawy dla grup liczących około 8-10 osób jednocześnie. Czas pojedynczej rozgrywki wynosi około 8-10 minut, a całkowity czas obsługi jednej grupy to około 12-15 minut (w zależności od atrakcji). 

Przy takich założeniach, przepustowość poszczególnej atrakcji wynosi 40-60 osób na godzinę. Atrakcje eventowe organizujemy nieprzerwanie przez cały czas trwania wydarzenia. Grupy formowane są z osób na bieżąco ustawiających się do kolejki.

W razie potrzeby istnieje możliwość zwiększenia przepustowości poszczególnych atrakcji plenerowych, przez większą ilość sprzętu. 

Cena

Ceny wynajmu poszczególnych atrakcji na imprezy zależą między innymi od czasu trwania całego wydarzenia oraz przepustowości strefy jaką mamy przygotować.

Staramy się, aby koszt dojazdu na miejsce realizacji miał marginalny wpływ na całkowitą wycenę wynajmu urządzeń rozrywkowych.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty.

W ofercie rodzinnych atrakcji piknikowych posiadamy również:

MOBILNY PARK LINOWY  |  TOR DLA QUADÓW  |  TOR DLA ELEKTRYCZNYCH CROSSÓW

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce POZOSTAŁE ATRAKCJE

Dołącz do nas!