Jaką atrakcję wybrać na wieczór panieński?

Znalezienie ciekawych atrakcji na tę okazję to nie lada wyzwanie dla każdej świadkowej.

Przybywamy z pomocą 🙂 Mamy na swoim koncie już trochę wieczorów panieńskich i śmiało możemy powiedzieć, że wszystkie Panie były bardzo zadowolone!  

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wieczór panieński?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Przedstawiamy kreatywny pomysł na wieczór panieński w różnych miejscówkach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy dojechać również w dowolnie wskazane przez Was miejsce (działki rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe itp.). W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, paintball laserowy możemy zorganizować na hali paintballowej na warszawskim Targówku, a walki na łuki i gry w dmuchanych kulach na dowolnej sali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Wieczór panieński zorganizujemy na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku wieczoru panieńskiego dla większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!