Szukasz pomysłu na ciekawą atrakcję na wieczór panieński?

Znalezienie ciekawej zabawy na tę okazję to nie lada wyzwanie dla każdej świadkowej.

Przybywamy z pomocą 🙂 Mamy na swoim koncie już trochę wieczorów panieńskich i śmiało możemy powiedzieć, że wszystkie Panie były bardzo zadowolone!  

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wieczór panieński?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Zapraszamy na nasz poligon, który znajduje się w Warszawie – w środku lasu bemowskiego. W tym miejscu przygotowaliśmy dla Was kompleks aren do gry w paintball laserowy z opcją zabawy zarówno na powietrzu, jak i w budynku. Walki na łuki i gry w dmuchanych kulach odbywają się natomiast na boisku zewnętrznym tuż obok.

Jeżeli potrzebna jest inna lokalizacja, to w nasze gry możecie również zagrać w różnych miejscach plenerowych na terenie całej Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy również dojechać z naszymi atrakcjami w dowolnie wskazane przez Was miejsce, jeżeli spędzacie wieczór panieński poza miastem. W razie potrzeby zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

W sezonie jesienno-zimowym wszystkie nasze atrakcje możemy zorganizować na dowolnej hali sportowej. 

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Wieczór panieński zorganizujemy na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku wieczoru panieńskiego dla większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!