Szukasz pomysłu na ciekawą atrakcję na wieczór panieński?

Znalezienie ciekawej zabawy na tę okazję to nie lada wyzwanie dla każdej świadkowej.

Przybywamy z pomocą 🙂 Mamy na swoim koncie już trochę wieczorów panieńskich i śmiało możemy powiedzieć, że wszystkie Panie były bardzo zadowolone!  

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wieczór panieński?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

W nasze gry możecie zagrać w różnych miejscach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy dojechać również z naszymi atrakcjami w dowolnie wskazane przez Was miejsce, na przykład jak spędzacie wieczór panieński gdzieś poza miastem. W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na nasz poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, paintball laserowy możemy zorganizować na specjalnej arenie w budynku, a walki na łuki i gry w dmuchanych kulach na dowolnej sali sportowej. 

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Wieczór panieński zorganizujemy na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku wieczoru panieńskiego dla większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!