Oryginalne gry zespołowe to ciekawy pomysł na wieczór kawalerski!

Jeżeli już nie raz byliście na klasycznym paintball’u i chcielibyście spróbować czegoś nowego, to mamy dla Was alternatywę.

Mieliśmy wiele okazji na zorganizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego i za każdym razem Panowie stwierdzali jedno – to był bardzo dobry wybór! 

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wieczór kawalerski?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Do skorzystania z proponowanych atrakcji zapraszamy na nasz poligon w Warszawie, który powstał na terenie prawdziwej byłej bazy wojskowej!

Przygotowaliśmy dla Was niesamowicie klimatyczne miejsce z opcją gry w laserowy paintball na arenie zewnętrznej oraz w podziemnym bunkrze wojskowym! Zabawy w paintball łuczniczy i piłkę nożną w dmuchanych kulach można natomiast spróbować na znajdującym się tuż obok boisku zewnętrznym.

Jeżeli potrzebujecie zgrać w innej lokalizacji, to organizujemy także gry plenerowe w różnych miejscach na obszarze całej Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy również dojechać z naszymi atrakcjami w dowolnie wskazane przez Was miejsce, na przykład na działkę rekreacyjną lub ośrodek wypoczynkowy, w którym będziecie przebywać. W razie potrzeby zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

W sezonie jesienno-zimowym wszystkie atrakcje możemy zorganizować na dowolnej hali sportowej. 

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.

Ile osób może zagrać?

Wieczór kawalerski zorganizujemy na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku organizacji wieczoru kawalerskiego dla większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!