Wybierzcie jedną z naszych oryginalnych gier zespołowych!

Jeżeli już nie raz byliście na klasycznym paintball’u i chcielibyście spróbować czegoś nowego, to mamy dla Was alternatywę.

Zorganizowaliśmy już niezliczoną ilość wieczorów kawalerskich i za każdym razem Panowie stwierdzali jedno – to był bardzo dobry wybór! 

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na wieczór kawalerski?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Proponujemy organizację naszych atrakcji w różnych miejscówkach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy dojechać również w dowolnie wskazane przez Was miejsce (działki rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe itp.). W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na nasz poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, Laser Tag możemy zorganizować na hali paintballowej na warszawskim Targówku, a Archery Tag i Bubble Football na dowolnej sali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagrać?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej grupy, można podzielić Was na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!