Zabawa, jakiej Twoje dziecko długo nie zapomni!  

Dzieci to wulkany energii, uwielbiają się bawić i mają mnóstwo pomysłów na minutę! Jeżeli poszukują Państwo ciekawej atrakcji na przyjęcie urodzinowe dla dziecka to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

Zorganizuj swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na urodziny dla dziecka?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Proponujemy organizację naszych atrakcji w różnych miejscówkach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy również zorganizować zabawę w innym, wskazanym przez Was miejscu (np. w ogrodzie przy domu, czy na działce rekreacyjnej). W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na nasz poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, Laser Tag możemy zorganizować na hali paintballowej na warszawskim Targówku, a Archery Tag i Bubble Football na dowolnej sali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej zabawa trwa około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej grupy, można podzielić dzieci na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych gier znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!