Zabawy urodzinowe dla dzieci, które na długo zostają w pamięci

Dzieci to wulkany energii, uwielbiają się bawić i mają mnóstwo pomysłów na minutę! Jeżeli poszukują Państwo ciekawej atrakcji na przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji – strzelanie z łuku, dmuchane kule czy paintball laserowy dla dzieci.

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na urodziny dla dzieci?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Proponujemy Wam organizację naszych zabaw podczas imprezy urodzinowej dziecka w różnych miejscach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy również zorganizować wszystkie nasze gry z dojazdem na przyjęcie urodzinowe, na przykład w ogrodzie przy domu, czy na działce rekreacyjnej lub w dowolnie innym, wskazanym przez Was miejscu. W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, paintball laserowy możemy zorganizować na specjalnej arenie w budynku, a bitwy łuczników i zabawy w dmuchanych kulach na dowolnej hali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej gry urodzinowe dla dzieci trwają około 1 – 1,5 godziny na każdej  z atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej imprezy urodzinowej, można podzielić dzieci na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych zabaw na urodziny dla dziecka i nie tylko, znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!