Zabawy urodzinowe dla dzieci, które na długo zostają w pamięci

Dzieci to wulkany energii, uwielbiają się bawić i mają mnóstwo pomysłów na minutę! Jeżeli poszukują Państwo ciekawej atrakcji na przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji – strzelanie z łuku, dmuchane kule czy paintball laserowy dla dzieci.

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na urodziny dla dzieci?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Zapraszamy na nasz poligon w Warszawie usytuowany wśród zieleni lasu bemowskiego. Dwie fantastyczne areny do paintballa laserowego czekają na młodych bohaterów! 

Arena zewnętrzna zapewniająca niezapomniane przeżycia na świeżym powietrzu jest dostępna dla dzieci od około 8 roku życia. Natomiast arena w budynku, umiejscowiona w dawnym podziemnym bunkrze wojskowym, tworzy unikalne doświadczenie dla trochę starszych graczy – już od około 10 roku życia. Bitwy łuczników i zabawy w dmuchanych kulach można natomiast spróbować na specjalnie przygotowanym tuż obok boisku zewnętrznym.

Oprócz fascynujących gier zapewniamy strefę wypoczynku ze stołami i ławkami, idealną na przerwę z pysznym tortem po intensywnej zabawie. 

Jeżeli potrzebna jest inna lokalizacja, to proponujemy także organizację naszych zabaw w różnych miejscach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi i Płocka lub z dojazdem na przyjęcie urodzinowe – na przykład w ogrodzie przy domu, czy na działce rekreacyjnej. W razie potrzeby zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry. 

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej gry urodzinowe dla dzieci trwają około 1 – 1,5 godziny na każdej  z atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej imprezy urodzinowej, można podzielić dzieci na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych zabaw na urodziny dla dziecka i nie tylko, znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!