Zabawy na urodziny dla dzieci, których długo nie zapomną!

Dzieci to wulkany energii, uwielbiają się bawić i mają mnóstwo pomysłów na minutę! Jeżeli poszukują Państwo ciekawej atrakcji na przyjęcie urodzinowe to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji – strzelanie z łuku, dmuchane kule czy paintball laserowy dla dzieci.

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy!

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na urodziny dla dziecka?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gdzie można zagrać?

Organizujemy imprezy na urodziny dla dzieci w różnych miejscówkach plenerowych na terenie Warszawy, Łodzi oraz Płocka.

Możemy również zorganizować atrakcje dla dziecka w ogrodzie przy domu, czy na działce rekreacyjnej lub w innym, wskazanym przez Was miejscu. W razie potrzeby, zaaranżujemy dodatkowo przestrzeń do gry.

Zapraszamy także na poligon, który znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa.

W sezonie jesienno-zimowym, paintball laserowy możemy zorganizować na hali paintballowej na warszawskim Targówku, a bitwy łuczników i zabawy w dmuchanych kulach na dowolnej sali gimnastycznej.

Ile czasu trwa zabawa?

Najczęściej gry urodzinowe dla dzieci trwają około 1 – 1,5 godziny na jednej atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu zabawy na poszczególnej atrakcji lub stworzenia pakietu kilku atrakcji.  

Ile osób może zagraĆ?

Gry organizowane są na wyłączność dla Waszej grupy. Minimalna liczba uczestników to 6 osób. Natomiast maksymalnie może grać nawet do 20 osób jednocześnie (w zależności od wybranej atrakcji). W przypadku większej imprezy urodzinowej, można podzielić dzieci na zespoły i przeprowadzić mini-turniej.

 

Ile to kosztuje?

Koszt organizacji naszych zabaw na urodziny dla dziecka i nie tylko, znajdziecie w cenniku dla poszczególnych lokalizacji. Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalne pakiety łączące nasze atrakcje w preferencyjnych cenach. 

Dołącz do nas!