Co to jest?

W Bubble Football na przeciwko siebie – identycznie jak w tradycyjnym meczu – stają dwie drużyny, które walczą o zwycięstwo. Ta, która strzeli więcej bramek, wygrywa!

W tym przypadku jednak, zawodnicy umieszczeni są w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, co sprawia, że umiejętności piłkarskie nie mają większego znaczenia, a każda konfrontacja zawodników kończy się spektakularnymi akrobacjami 🙂

Jednak dmuchane kule to nie tylko mecze w piłkę nożną – to również inne formy zwariowanych gier i zabaw.

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Uczestnicy

Kto może zagrać?

Do gry w Bubble Football zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów – w naszych kulach zacierają się różnice sprawnościowe, czy kondycyjne, tak więc bawić do łez może się każdy z każdym 🙂 Z atrakcji mogą korzystać również dzieci w wieku od około 7-8 roku życia, a proste zabawy można przeprowadzić nawet dla 6-latków.

Miejsce do gier

Gdzie można grać?

Do organizacji zabawy wystarczy w miarę równa, najlepiej trawiasta powierzchnia, o wymiarach około 200 – 500m2 na której będziemy mogli przygotować boisko do gry. W pobliżu nie powinno być żadnych ostrych elementów.

Jako miejsce do gry doskonale sprawdzi się boisko trawiaste, sala gimnastyczna, ale także plaża czy sala konferencyjna. W zimę z powodzeniem można bawić się również na śniegu.

Bezpieczeństwo

Czy zabawa jest bezpieczna?

Ryzyko kontuzji jest mniejsze, niż w przypadku klasycznych gier zespołowych, ponieważ zawodnicy chronieni są dodatkowo przez dmuchane kule. Dodatkowo, uczestnicy zabezpieczeni są specjalnymi pasami asekuracyjnymi. Niemniej jednak, jest to sport kontaktowy i należy pamiętać o krótkiej rozgrzewce oraz zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Scenariusze gier

Jakie są scenariusze gier?

Możliwości zabaw w Bubble Football jest mnóstwo. Najbardziej popularną grą są oczywiście mecze w piłkę nożną, ale dla tych, którzy pragną spróbować czegoś innego, mamy przygotowane liczne scenariusze, które urozmaicą zabawę przy wykorzystaniu dmuchanych kul.

Możliwe jest przeprowadzenie takich zabaw jak np. Bubble Rugby, Last Man Standing, Wyścig w Kulach, Ludzkie Kręgle i inne.

Na jaką okazję?

Bubble Football to doskonała atrakcja na urodziny dla dzieci, wieczory kawalerskie i panieńskie, kolonie i obozy, spotkania integracyjne, festyny, dożynki, czy dni miasta.

Dołącz do nas!