Co to jest Bubble Football?

W Bubble Football na przeciwko siebie – identycznie jak w tradycyjnym meczu – stają dwie drużyny, które walczą o zwycięstwo. Ta, która strzeli więcej bramek, wygrywa!

W tym przypadku jednak, zawodnicy umieszczeni są w specjalnych kulach dmuchanych, co sprawia, że umiejętności piłkarskie nie mają większego znaczenia, a każda konfrontacja zawodników kończy się spektakularnymi akrobacjami. 

Jednak Bubble Soccer to nie tylko piłka nożna w dmuchanych kulach – to również inne formy zwariowanych gier i zabaw.

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Uczestnicy

Kto może zagrać w Bubble Ball?

Do gry w Bubble Soccer zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów – w naszych dmuchanych kulach zacierają się różnice sprawnościowe, czy kondycyjne, tak więc bawić do łez może się każdy z każdym. Z atrakcji mogą korzystać również dzieci w wieku od około 8 roku życia, a proste zabawy można przeprowadzić nawet dla 6-7 latków.

Miejsce do gier

Gdzie można grać w Bumper Ball?

Do organizacji piłki nożnej w kulach wystarczy w miarę równa, najlepiej trawiasta powierzchnia, o wymiarach około 200 – 500m2, na której będziemy mogli przygotować boisko do gry. W pobliżu nie powinno być żadnych ostrych elementów.

Jako miejsce do gry doskonale sprawdzi się boisko trawiaste, sala gimnastyczna, ale także plaża czy sala konferencyjna. W zimę z powodzeniem można bawić się  również na śniegu.

Organizujemy gry w dmuchanych kulach w Warszawie, Łodzi i Płocku, a w razie potrzeby również gry z dojazdem do klienta

Bezpieczeństwo

Czy zabawa Bubble Soccer jest bezpieczna?

Ryzyko kontuzji w bąbelkowym futbolu jest mniejsze, niż w przypadku klasycznych gier zespołowych, ponieważ zawodnicy chronieni są dodatkowo przez dmuchane kule. Dodatkowo, uczestnicy zabezpieczeni są specjalnymi pasami asekuracyjnymi. Niemniej jednak, jest to sport kontaktowy i należy pamiętać o krótkiej rozgrzewce oraz zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Scenariusze gier

Jakie są scenariusze w Football Bubble?

Możliwości zabaw w Bubble Football jest mnóstwo. Najbardziej popularną grą są oczywiście mecze piłki nożnej, ale dla tych, którzy pragną spróbować czegoś innego, mamy przygotowane liczne scenariusze, które urozmaicą zabawę przy wykorzystaniu dmuchanych kul.

Możliwe jest przeprowadzenie takich zabaw jak np. Bubble Rugby, Last Man Standing, Wyścig w Kulach, Ludzkie Kręgle i inne.

 

Na jaką okazję warto zorganizować Bubble Soccer?

Bubble Ball to doskonała atrakcja na urodziny dla dzieci, wieczory kawalerskie i panieńskie, kolonie i obozy, spotkania integracyjne, festyny, dożynki, czy dni miasta.

Dołącz do nas!