Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Główną zaletą gier plenerowych jest możliwie najlepsze dopasowanie lokalizacji do potrzeb naszego klienta. Polega to na tym, że spotykają się Państwo z naszym instruktorem w zaproponowanym przez nas miejscu, a zabawa odbywa się w naturalnym terenie. 

Regularnie prowadzimy gry w plenerze na terenie Warszawy, a także organizujemy nasze atrakcje na imprezach w Łodzi i eventach w Płocku – możemy zaproponować tutaj różne sprawdzone i ciekawe miejsca na rozgrywki.

Wykorzystanie do gier Laser Tag różnorodnych terenów zielonych daje niepowtarzalny klimat zabawy – niczym gra komputerowa, której akcja toczy się w rzeczywistości.

Dodatkowo rozgrywki na świeżym powietrzu pozwalają na wykorzystanie pełnych możliwości karabinów Laser Tag – precyzyjnej celności i zasięgu strzałów wynoszącego nawet kilkaset metrów!  

Gry z dojazdem polecamy szczególnie dla osób, które potrzebują zorganizować rozrywkę w określonym miejscu. Zabawy można przeprowadzić praktycznie wszędzie, bez obawy, że coś zostanie zniszczone lub naruszone.

Do organizacji gier Laser Tag najlepiej sprawdzi się infrastruktura miejsca, w którym bezpośrednio się znajdujecie – teren hotelu, ogród przy domu, czy nawet biuro firmowe… w bardzo szybki sposób możemy zaadoptować do zabawy każde miejsce!

W przypadku mało urozmaiconej przestrzeni pomoże nam nasze mobilne pole przeszkód, które pozwoli odpowiednio zaaranżować teren do gry.

Do organizacji gry w Bubble Football i Archery Tag wystarczy natomiast dowolna trawiasta powierzchnia (np. boisko). 

Dojazd nie jest dla nas problemem – wydarzenia obsługujemy na terenie całej Polski

Zapraszamy na nasz poligon w Warszawie, który powstał na terenie byłej bazy wojskowej!  Obiekt położony na blisko 20 hektarach zielonego terenu znajduje się w lesie bemowskim przy ul. Radiowej (dojazd do bramy poligonu ul. płk. Kazimierza Leskiego).

W tym niezwykłym miejscu przygotowaliśmy dla Państwa arenę do rozgrywek Laser Tag na świeżym powietrzu, której scenerię tworzą pozostałości po dawnych budynkach oraz obiektach infrastruktury militarnej.

Zewnętrzna arena do gry o powierzchni blisko 10 000 m2 usłana jest rozmaitymi elementami fortyfikacji bojowych oraz budowli obronnych, tworząc tym samym niesamowite pole walki do paintballa laserowego. Zabawa w tym miejscu przeznaczona jest dla uczestników od około 8 roku życia.

Gry w Bubble Football oraz Archery Tag można spróbować tuż obok na przygotowanym do tego boisku trawiastym.

Na miejscu oprócz ogromnego zielonego terenu znajduje się również dodatkowa infrastruktura towarzysząca – zadaszona strefa wypoczynku z ławkami i stołami, podstawowy węzeł sanitarny, parking i inne.

Na naszym poligonie w Warszawie położonym w lesie bemowskim przy ul. Radiowej przygotowaliśmy dla Państwa również specjalną arenę w budynku, która mieści się w prawdziwym bunkrze wojskowym!

Budynek ten jeszcze w latach 80tych stanowił główny punkt dowodzenia wojsk radiotechnicznych i rakietowych Obrony Przeciwlotniczej Kraju.

Zapraszamy na ekscytującą rozgrywkę w byłym schronie bojowym, gdzie zaaranżowaliśmy przestrzeń do gry o powierzchni ponad 600m2 składającą się z kilkudziesięciu połączonych ze sobą pomieszczeń i korytarzy! Gry w tym miejscu odbywają się przy użyciu specjalnych latarek taktycznych zamontowanych do karabinów. Zabawa w tym wariancie dedykowana jest dla uczestników od około 10 roku życia.

Nasza arena w budynku to zdecydowanie najciekawsze miejsce w stolicy do gry w Indoor Laser Tag!

W sezonie zimowym zapraszamy do organizacji naszych atrakcji na dowolnej hali sportowej. Takie miejsce najlepiej sprawdzi się szczególnie dla gier Bubble Football i Archery Tag, gdzie bez problemu możemy przygotować planszę lub boisko do gry.

Gry w Laser Tag są również możliwe do zorganizowania na hali przy użyciu naszych mobilnych przeszkód. Zabawa w takim przypadku przybierze charakter dynamicznych rozgrywek o charakterze sportowym.  

Szukasz rozrywki w Twojej lokalizacji? Bez problemu dowieziemy ją we wskazane przez Ciebie miejsce! Docieramy do większych miast oraz ich okolic. Regularnie bywamy w takich miejscach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław czy Zielona Góra. Jeśli masz pytania odnośnie gry na Twoim terenie, koniecznie odezwij się do nas!

Dołącz do nas!