Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

 Gry plenerowe to nasz główny obszar działalności. Regularnie prowadzimy je  na terenie Warszawy, a także w Łodzi i Płocku – możemy zaproponować tutaj różne sprawdzone i ciekawe miejsca na grę.

Wykorzystanie do gier Laser Tag naturalnych terenów zielonych, czy miejsc pozostałych po dawnych fortyfikacjach wojennych daje niepowtarzalny klimat zabawy – niczym bitwa, która toczy się w rzeczywistości.

Dodatkowo, obszerny teren do gry pozwala na wykorzystanie pełnych możliwości karabinów Laser Tag – precyzyjnej celności i zasięgu strzałów wynoszącego nawet kilkaset metrów! Dzięki temu gra jest bardziej atrakcyjna, niż klasyczna zabawa na hali. 

Tę formę polecamy szczególnie dla osób, które potrzebują zorganizować rozrywkę w określonym miejscu. Zabawy można przeprowadzić praktycznie wszędzie, bez obawy, że coś zostanie zniszczone lub naruszone.

Do organizacji gier Laser Tag najlepiej sprawdzi się infrastruktura miejsca w którym bezpośrednio się znajdujecie – teren ośrodka wypoczynkowego, ogród przy domu, czy nawet biuro firmowe… w bardzo szybki sposób możemy zaadoptować do zabawy każde miejsce!

W przypadku mało urozmaiconej przestrzeni, pomoże nam nasze mobilne pole przeszkód, które pozwoli odpowiednio zaaranżować teren do gry.

Do organizacji gry w Bubble Football i Archery Tag wystarczy natomiast dowolna trawiasta powierzchnia (np. boisko). 

Dojazd nie jest dla nas problemem – wydarzenia obsługujemy na terenie całej Polski

Nasz poligon znajduje się w Plecewicach koło Sochaczewa, gdzie czekają na Państwa wszystkie nasze atrakcje. Jest to jedyne takie miejsce w okolicy m.in. Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa i Skierniewic.

Teren o powierzchni blisko 3000 m2, który przygotowaliśmy pod kątem gier w Laser Tag, usłany jest licznymi przeszkodami o różnorodnym charakterze. Rozmaite fortyfikacje, przyczółki, zapory i budowle tworzą klimat prawdziwego pola walki.

Gry w Bubble Football oraz Archery Tag można spróbować tuż obok, na przygotowanym do tego boisku trawiastym.  

W razie niepogody zapraszamy do rozgrywek Laser Tag na hali paintballowej, która znajduje się na warszawskim Targówku. Do Państwa dyspozycji oddajemy największy tego typu obiekt w stolicy o powierzchni pola do gry wynoszącej ponad 2000 m2.

Cały obiekt przygotowany jest w stylu industrialnym. W połączeniu z naszymi replikami prawdziwych karabinów oraz mundurami wojskowymi, zabawa nabiera militarnego klimatu. 

Na hali organizujemy głównie gry dla większych grup zorganizowanych. Dzięki naszej dużej bazie sprzętowej, na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować rozgrywki na nawet 30-40 osób jednocześnie!

W obiekcie znajduje się również dodatkowe atrakcje – sala taneczna ze sprzętem audio, profesjonalny grill węglowy, tory do rzucania siekierami, piłkarzyki, dart (rzutki), a nawet mini-boisko do koszykówki 🙂 Jest to jedno z najlepszych miejsc tego typu w Warszawie, jak i w całej Polsce.

W sezonie zimowym zapraszamy do organizacji naszych atrakcji na salach gimnastycznych. Takie miejsce najlepiej sprawdzi się szczególnie dla gier Bubble Football i Archery Tag, gdzie bez problemu możemy przygotować planszę lub boisko do gry.

Gry w Laser Tag są również możliwe do zorganizowania na sali przy użyciu naszych mobilnych przeszkód. Zabawa w takim przypadku przybierze charakter dynamicznych rozgrywek o charakterze sportowym.  

Dołącz do nas!