Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

Gry plenerowe to nasz główny obszar działalności. Regularnie prowadzimy imprezy w plenerze na terenie Warszawy, a także organizujemy gry w Łodzi i zabawy w Płocku – możemy zaproponować tutaj różne sprawdzone i ciekawe miejsca na rozgrywki (także odpowiednie na deszczową pogodę).

Wykorzystanie do gier Laser Tag naturalnych terenów zielonych, czy miejsc pozostałych po dawnych fortyfikacjach wojennych daje niepowtarzalny klimat zabawy – niczym gra komputerowa, która toczy się w rzeczywistości.

Dodatkowo, rozgrywki na świeżym powietrzu pozwalają na wykorzystanie pełnych możliwości karabinów Laser Tag – precyzyjnej celności i zasięgu strzałów wynoszącego nawet kilkaset metrów!  

Tę formę polecamy szczególnie dla osób, które potrzebują zorganizować rozrywkę w określonym miejscu. Zabawy można przeprowadzić praktycznie wszędzie, bez obawy, że coś zostanie zniszczone lub naruszone.

Do organizacji gier Laser Tag najlepiej sprawdzi się infrastruktura miejsca w którym bezpośrednio się znajdujecie – teren ośrodka wypoczynkowego, ogród przy domu, czy nawet biuro firmowe… w bardzo szybki sposób możemy zaadoptować do zabawy każde miejsce!

W przypadku mało urozmaiconej przestrzeni, pomoże nam nasze mobilne pole przeszkód, które pozwoli odpowiednio zaaranżować teren do gry.

Do organizacji gry w Bubble Football i Archery Tag wystarczy natomiast dowolna trawiasta powierzchnia (np. boisko). 

Dojazd nie jest dla nas problemem – wydarzenia obsługujemy na terenie całej Polski

Nasz poligon znajduje się w Plecewicach, gdzie czekają na Państwa wszystkie nasze atrakcje. Jest to jedyne takie miejsce w okolicy Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa i Skierniewic.

Teren o powierzchni blisko 3000 m2, który przygotowaliśmy pod kątem gier w Laser Tag, usłany jest licznymi przeszkodami o różnorodnym charakterze. Rozmaite fortyfikacje, przyczółki, zapory i budowle tworzą klimat prawdziwego pola walki.

Gry w Bubble Football oraz Archery Tag można spróbować tuż obok, na przygotowanym do tego boisku trawiastym.  

Dla większych grup zorganizowanych proponujemy rozgrywki Laser Tag na hali paintballowej, która znajduje się na warszawskim Targówku. Do Państwa dyspozycji oddajemy największy w stolicy obiekt do paintballu laserowego o powierzchni ponad 2500 m2!

Pole paintballowe przygotowane jest w stylu industrialnym. W połączeniu z naszymi replikami prawdziwych karabinów oraz mundurami wojskowymi, zabawa nabiera militarnego klimatu. 

Dzięki naszej dużej bazie sprzętowej, na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie zorganizować rozgrywki dla nawet 30-40 osób jednocześnie!

W obiekcie znajdują się również dodatkowe atrakcje – sala taneczna ze sprzętem audio, profesjonalny grill węglowy, tory do rzucania siekierami, a nawet mini-boisko do koszykówki 🙂 

W sezonie zimowym zapraszamy do organizacji naszych atrakcji na salach gimnastycznych. Takie miejsce najlepiej sprawdzi się szczególnie dla gier Bubble Football i Archery Tag, gdzie bez problemu możemy przygotować planszę lub boisko do gry.

Gry w Laser Tag są również możliwe do zorganizowania na sali przy użyciu naszych mobilnych przeszkód. Zabawa w takim przypadku przybierze charakter dynamicznych rozgrywek o charakterze sportowym.  

Szukasz rozrywki w Twojej lokalizacji? Bez problemu dowieziemy ją we wskazane przez Ciebie miejsce! Docieramy do większych miast oraz ich okolic. Regularnie bywamy w takich miejscach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław czy Zielona Góra. Jeśli masz pytania odnośnie gry na Twoim terenie, koniecznie odezwij się do nas!

Dołącz do nas!