Brak ciekawego pomysłu na zabawę integracyjną?

Wybierzcie Operację Laser Tag! Jesteśmy specjalistami od integracyjnych gier zespołowych. Zorganizujcie z nami swoją imprezę, a Wasz team już nigdy nie będzie miał sobie równych.

Jesteśmy prawie pewni, że nie mieliście do czynienia z naszymi atrakcjami. A jeżeli mieliście, to jest dla nas jasne, że… wróciliście po więcej! 😉

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na integrację firmową?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

GDZIE MOŻNA ZAGRAĆ?

Dla klientów z Warszawy oferujemy możliwość organizacji zabawy w różnych miejscach plenerowych, a także na specjalnej hali paintballowej mieszczącej się na Targówku Fabrycznym.

Jeżeli organizujesz swoje wydarzenie w konkretnym miejscu, to nasze atrakcje możemy zorganizować również z dojazdem do Ciebie

Wszystkie nasze gry możemy przeprowadzić zarówno na powietrzu, jak i wewnątrz budynku. Kompleksowo przygotujemy miejsce do rozgrywek (m.in. zaaranżujemy teren do gry za pomocą specjalnych dmuchanych przeszkód).

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacjach w różnych miejscach takich jak hotele, siedziby firm, czy obiekty eventowe. 

 

 

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Czas pojedynczej rozgrywki może być dowolnie regulowany i najczęściej wynosi od 10 do 30 minut. Optymalny czas trwania wybranej atrakcji to około 1 godzina gry dla każdego uczestnika. W zależności od liczebności grupy uczestnicy grają  jednocześnie lub w podziale na zespoły.   

Należy mieć na uwadze, że całkowity czas realizacji jest odpowiednio dłuższy. Zawiera szkolenie, przerwy między rozgrywkami, zmiany uczestników i inne. 

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

Najczęściej w poszczególnej atrakcji uczestniczy od 10 do 20 osób jednocześnie. Cała grupa dzielona jest na mniejsze zespoły, w których odbywa się zabawa.

W razie potrzeby, istnieje również możliwość zwiększenia przepustowości poszczególnej atrakcji przez większą ilość sprzętu.

W przypadku liczebnych grup zalecamy stworzenie pakietu kilku naszych atrakcji realizowanych jednocześnie, które pozwolą zaangażować dużą liczbę osób w jednym momencie.   

Ile to kosztuje?

Cena zależy od kilku czynników – m.in. liczby uczestników, czasu trwania wydarzenia, miejsca realizacji, czy indywidualnych wymagań klienta. 

Ze względu na zróżnicowany charakter oferowanych przez nas rozwiązań, każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dopasowując się jak najlepiej do potrzeb naszego klienta.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Bardzo sprawnie przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Dołącz do nas!