Ciekawe pomysły na zabawy integracyjne dla dorosłych

Jesteśmy specjalistami od integracyjnych gier zespołowych! Proponujemy niezawodne gry i zabawy na spotkanie integracyjne m.in. laserowy paintball

Spróbujcie naszych dedykowanych atrakcji dla firm, a Wasz team zintegruje się jak nigdy! Jesteśmy pewni, że nie mieliście jeszcze do czynienia z naszymi grami. A jeżeli mieliście, to jest dla nas jasne, że… wróciliście po więcej! 😉

Polecamy nasze atrakcje na eventy firmowe oraz wyjazdy i imprezy integracyjne.

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na imprezy firmowe?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

GDZIE MOŻNA ZAGRAĆ?

W przypadku planowanej imprezy w Warszawie lub spotkania w Łodzi mamy możliwość organizacji gry na integrację na specjalnej arenie do gier strzeleckich.

Jeżeli organizujesz swoje wydarzenie w konkretnym miejscu, to możemy zorganizować również gry i zabawy na świeżym powietrzu z dojazdem do Ciebie

Wszystkie nasze niezawodne zabawy teambuildingowe możemy przeprowadzić również wewnątrz budynku. Kompleksowo przygotujemy miejsce do rozgrywek (m.in. zaaranżujemy teren do gry za pomocą specjalnych dmuchanych przeszkód).

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacjach w takich miejscach jak hotele, czy obiekty eventowe. 

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Czas pojedynczej rozgrywki może być dowolnie regulowany i najczęściej wynosi od 10 do 30 minut.

Należy mieć na uwadze, że całkowity czas trwania zabawy integracyjnej dla grupy jest odpowiednio dłuższy. Zawiera szkolenie, przerwy między rozgrywkami, zmiany uczestników i inne.

Optymalny czas trwania wybranej atrakcji na integracji firmowej to około 1 godzina gry dla każdego uczestnika. W zależności od liczebności grupy uczestnicy grają  jednocześnie lub w podziale na zespoły.   

 

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

Najczęściej w poszczególnej atrakcji integracyjnej uczestniczy od 10 do 20 osób jednocześnie. Cała grupa dzielona jest na mniejsze zespoły, w których odbywa się zabawa.

W razie potrzeby, istnieje również możliwość zwiększenia przepustowości poszczególnej atrakcji przez większą ilość sprzętu.

W przypadku liczebnych grup zalecamy stworzenie pakietu kilku naszych atrakcji realizowanych jednocześnie, które pozwolą zaangażować dużą liczbę osób w jednym momencie.   

Ile to kosztuje?

Cena zabawy na imprezę integracyjną zależy od kilku czynników – m.in. liczby uczestników, czasu trwania wydarzenia, miejsca realizacji, czy indywidualnych wymagań klienta. 

Ze względu na zróżnicowany charakter oferowanych przez nas rozwiązań, każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dopasowując się jak najlepiej do potrzeb naszego klienta.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Bardzo sprawnie przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Dołącz do nas!