Ciekawe pomysły na gry i zabawy integracyjne dla dorosłych

Jesteśmy specjalistami od sportowych gier zespołowych! Mamy do zaproponowania Wam bardzo ciekawe zabawy na imprezy integracyjne.

Poznajcie naszą szaloną trójkę: Laser Tag, Achery Tag oraz Bubble Football 🙂

Nasze dedykowane gry integracyjne dla pracowników, sprawią, że Wasz zespół spędzi świetnie czas i lepiej się pozna! Jesteśmy pewni, że nie mieliście jeszcze do czynienia z naszymi atrakcjami. A jeżeli mieliście, to jest dla nas jasne, że… wróciliście po więcej! 😉

Polecamy szczególnie nasze atrakcje na wyjazd integracyjny lub spotkanie firmowe. 

Dlaczego warto wybrać nasze atrakcje na imprezy firmowe?

Dla Twojego komfortu i cennego czasu, wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w sekcjach poniżej.

GDZIE MOŻNA ZAGRAĆ?

W przypadku planowanej imprezy w Warszawie mamy możliwość zorganizować wszystkie gry integracyjne na naszym obiekcie. Na blisko 20 hektarowym powojskowym terenie w otulinie lasu bemowskiego oferujemy zabawę zarówno na arenach zewnętrznych, jak i w budynku byłego schronu wojskowego!

Ponadto, realizujemy również gry terenowe w różnych miejscach na obszarze całej Warszawy, Łodzi i Płocka oraz współpracujemy dodatkowo z innymi obiektami, dzięki czemu posiadamy szeroki wachlarz lokalizacji oraz możliwości. 

Możemy także zorganizować nasze zabawy integracyjne na świeżym powietrzu z dojazdem do dowolnie wskazanego przez Was miejscaW razie potrzeby wszystkie nasze gry i zabawy teambuildingowe przeprowadzimy również wewnątrz budynku. Kompleksowo przygotujemy miejsce do rozgrywek (m.in. zaaranżujemy teren do gry za pomocą specjalnych dmuchanych przeszkód).

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacjach w takich miejscach, jak hotele czy obiekty eventowe. 

ILE CZASU TRWA ZABAWA?

Czas pojedynczej rozgrywki może być dowolnie regulowany i najczęściej wynosi od 10 do 30 minut.

Należy mieć na uwadze, że całkowity czas trwania zabawy integrującej dla całej grupy jest odpowiednio dłuższy. Zawiera szkolenie, przerwy między rozgrywkami, zmiany uczestników i inne.

Optymalny czas trwania wybranej atrakcji na imprezie integracyjnej to około 1 godzina gry dla każdego uczestnika. W zależności od liczebności grupy uczestnicy grają  jednocześnie lub w podziale na zespoły.   

 

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

Najczęściej w poszczególnej atrakcji integracyjnej uczestniczy od 10 do 20 osób jednocześnie. Cała grupa dzielona jest na mniejsze zespoły, w których odbywa się zabawa.

W razie potrzeby, istnieje również możliwość zwiększenia przepustowości poszczególnej gry integracyjnej przez większą ilość sprzętu.

W przypadku liczebnych grup zalecamy stworzenie pakietu kilku naszych atrakcji realizowanych jednocześnie, które pozwolą zaangażować dużą liczbę osób w jednym momencie.   

Ile to kosztuje?

Cena organizacji wybranych zajęć integracyjnych zależy od kilku czynników – m.in. liczby uczestników, czasu trwania wydarzenia, miejsca realizacji, czy indywidualnych wymagań klienta. 

Ze względu na zróżnicowany charakter oferowanych przez nas rozwiązań, każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dopasowując się jak najlepiej do potrzeb naszego klienta.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Bardzo sprawnie przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Dlaczego warto organizować zabawy teambuildingowe?

Sprawne działanie firmy w dużej mierze oparte jest na komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami i pracownikami. Podczas wypełnionego obowiązkami dnia pracy zwykle brakuje czasu, by zamienić, choć słowo ze współpracownikami ze swojego lub sąsiedniego działu. Tymczasem dbając o dobre relacje między pracownikami, usprawniamy komunikację, a także dbamy o dobrą atmosferę w miejscu pracy, co przekłada się na wyniki firmy.

Prowadząc przedsiębiorstwo, warto pamiętać, że zgrany i sprawnie współpracujący zespół pozwoli szybciej osiągnąć cel i działać z większą wydajnością. Funkcjonowanie zespołu pracowników opiera się w dużej mierze na synergii – każdy z członków zespołu odgrywa w nim swoją rolę. Dzięki temu możliwe jest pełne wykorzystanie potencjału pracownika, który czuje się spełniony w swojej roli. Dobrze zgrane zespoły cechuje także duża kreatywność – współpracownicy chętnie dzielą się wiedzą, pomysłami, sposobami rozwiązywania problemów. Możliwość spojrzenia na dane zagadnienie z różnych perspektyw pozwala poradzić sobie z nim jeszcze szybciej i skuteczniej. Zespół nastawiony na wspólne dążenie do celu, mający świadomość tworzenia innowacyjnych produktów czy usług to prawdziwy skarb dla firmy. Tylko w jaki sposób stworzyć taki dream team?

 

Doskonałym sposobem na stworzenie zespołu idealnego są wszelkie zabawy integrujące grupę, określane także jako gry teambuildingowe. To odpowiednio dobrane zabawy teambuildingowe są doskonałym sposobem na usprawnienie działania zespołu i poprawę wewnętrznych relacji. Systematyczne organizowanie gier i zabaw integracyjnych dla członków zespołu pozwoli Ci, jako pracodawcy stworzyć kreatywny zespół, dzięki któremu Twoja firma odniesie sukces.

Kreatywne zabawy integracyjne – jak je zorganizować?

Istnieje wiele technik, dzięki którym poprawisz współpracę wewnątrz firmy. Można postawić na specjalistyczne szkolenie w biurze, jednak z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty daje nauka przez zabawę (i nie dotyczy to tylko dzieci). Odpowiednio dobrane zabawy integracyjne o sprawdzony sposób na lepsze poznanie się członków zespołu, odkrycie swoich ról w zespole, wyłonienie lidera grupy w naturalny sposób. Warto zauważyć, że zabawy integracyjne dla pracowników są doskonałą metodą na praktyczny trening pracy zespołowej i efektywnego podziału zadań. Podczas gier integracyjnych wszyscy członkowie zespołu ćwiczą umiejętność negocjacji, rozwiązywania problemów i zapobiegania konfliktom w zespole. Z doświadczenia wiemy, że zabawy teambuildingowe to okazja do zdobycia i utrwalenia nowych umiejętności.

Zabawy integracyjne na świeżym powietrzu są dobrym rozwiązaniem dla firm, których pracownicy spędzają cały dzień w biurze. Różnego rodzaju gry i zabawy integracyjne w plenerze to możliwość oderwania się na moment od codziennych stresów i obowiązków. Podczas gier i zabaw integrujących wszyscy pracownicy mogą skupić się na działaniu w zespole. Pamiętajmy, że to okazja do wspólnej zabawy i solidna porcja rozrywki dla każdego z pracowników.

Jakie wybrać atrakcje na imprezy firmowe?    

Zabawy integracyjne dla pracowników powinny spełniać kilka warunków. Najlepsze będą gry integracyjne dla dorosłych, polegające na pracy w grupie (kooperacyjne) lub na rywalizacji pomiędzy drużynami. Dobierając atrakcje na imprezy firmowe, powinniśmy przede wszystkim pomyśleć o pracownikach, tak aby każdy z nich mógł wziąć udział we wspólnej zabawie. Bardzo ważne jest, aby wybrane zabawy integracyjne były po prostu ciekawe i atrakcyjne – nie ma nic gorszego niż nudne zajęcia integracyjne. Wybierając atrakcyjne gry i zabawy integracyjne dla dorosłych (o odpowiedniej trudności), zwiększamy zaangażowanie członków zespołu. Tylko wówczas zabawy teambuildingowe mają sens!

Doskonale w praktyce sprawdzają się kreatywne zabawy integracyjne na świeżym powietrzu – to bardzo dobra okazja do aktywności fizycznej i rozruszania mięśni siedzących zwykle długimi godzinami za biurkiem. Jakie ciekawe gry i zabawy integrujące polecamy? Totalnym bestsellerem jest laserowy paintball. Równie dużą popularnością wśród zabaw na integrację cieszą się: archery tag i bubble football. Zaletą tych gier jest to, że mogą być one wykorzystane nie tylko jako atrakcje na imprezy dla dorosłych, ale także podczas rodzinnych pikników plenerowych. Dzięki doborowi scenariusza i stopnia trudności rozgrywki wszyscy gracze mogą świetnie się bawić, ciesząc się wyjątkową grą i rywalizacją na najwyższym poziomie!

Organizowane przez naszą firmę zabawy integracyjne mogą być przeprowadzone zarówno na specjalnej arenie (dostępne w Łodzi i Warszawie) lub w lokalizacji wybranej przez klienta. Gry integracyjne dla pracowników można rozgrywać zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze – my zajmiemy się odpowiednim przygotowaniem przestrzeni, dodając np. dodatkowe dmuchane przeszkody. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji zabaw teambuildingowych dla Twoich pracowników? Zapraszamy do kontaktu!

Dołącz do nas!